Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - S'mund Të Jetoj Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Me troket ne deren time
e me zgjon nga nje vegim
nuk me tremb kjo zemra ime
me heq zvarre neper kujtime
e capitem me ngadale une
ne perralle

Ku jane endrrat ku je ti
ku u treten ata sy
ata sy ku shkrihej qielli
ai ball ku thyej dielli
pse sme kthehesh mua sonte
si dikur

Se enderr te vetme ty te kam
tash pa ty e humbur une jam
se jeta shkoj
ate dite kur shkove ti
me koken leshuar

Smundem te jetoj pa ty

Une nuk besova se do shkoje pergjithmone
e kaq lehte do te harroje rrugen tone
ku se bashku ne shetisnim dhe flisnim per dashurine
ku se pari zemra njohu lumturine

Se enderr te vetme ty te kam
tash pa ty e humbur une jam


Mihrije Braha - S'mund Të Jetoj Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mund Të Jetoj Pa Ty".
3. Video është e këngës "S'mund Të Jetoj Pa Ty", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0