Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Ushtarit Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ne mengjes heret ne agim lajm i zi erdhi si era e kan vra ushtarin tim n,arkivol mpriste te dera... su besoj un vesheve te mi se je vra ti ne ushtri su besoj un e mjera se nuk vjen ti kur vjen pranvera...dor e zez dor mizore mos na i kthe djemt ne arkivole jeta mu me esht merzit dit e nat po qaj per tyNuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Ushtarit Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ushtarit Tim".
3. Video është e këngës "Ushtarit Tim", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 1