Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Shtepia Ime".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Shtepia Ime", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Video Art

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 8

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Komente

Asnjë Koment

18/01/2009

2009-01-18T16:29:09+00:00kupa eshte e mbushur
buza do ta prek
vrerin e kesaj gote
si vella i vogel po me gjuhet n'qafe
i gjithe sherri i kesaj bote
si lypsaaar doren e mbaaj

ti nuk je eeee
shtepia ime dhome per gezime
ti nuk je eee vend i oxhakut
dera e konakut jo nuk je eeeee
jeta ime

sikur molle e kalbur tjerat qe i prish
eshte merzia ime
s'mbreteron respekti kur njeriu qohet pesh
u dogjem si me zjarr benzine

si lypsaar doren mbaaaj

ti nuk je eeee
shtepia ime dhome per gezime
ti nuk je eee vend i oxhakut
dera e konakut jo nuk je eeeee
jeta ime jeta ime jeta ime

shtepia ime dhome per gezime
ti nuk je eee vend i oxhakut
dera e konakut jo nuk je eeeee
jeta ime jeta ime jeta ime jeta ime jeta ime

eeeeeee jeta ime


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet