Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Mihrije Braha & Naim Abazi - Lute,lute Nano Bijen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2013

2013-11-14T23:13:43

Më Shumë Nga

Naim Abazi

Këngë e albumit:

"Na U Nis Dasma"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lute,lute Nano Bijen" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha & Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet