Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Naim Abazi - Moj Shamia Kuqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


laje ti moj goc e laje ti
shamin eeee beqarit o
shtrydhe ti moj goc e shtrydhe ti
shamin e beqarit o jallaj shamin e beqarit o
tere ti moj goc e tere ti shamin e beqarit o
jallaj shamin e beqarit oo


Ky tekst u dërgua nga Lola


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha & Naim Abazi - Moj Shamia Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Shamia Kuqe".
3. Video është e këngës "Moj Shamia Kuqe", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0