Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Naim Abazi - Kallma Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kallma cigaren paja qka t'kallzoj
Kallma cigaren paja qka t'kallzoj
me ma idhnue nanen guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra pom gufon
me ma idhnue nanen guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra pom gufon
une nenen tende nuk do ta idhnoj
une nene tende nuk do ta idhnoj
do ti qes kafe qaj me limon
prej merakut saj zemra pom gufon

Kallma cigaren paja qka t'kallzoj
Kallma cigaren paja qka t'kallzoj
me ma idhnue nanen guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra pom gufon
me ma idhnue nanen guhen ta shkurtoj
prej merakut saj zemra pom gufon


Ky tekst u dërgua nga  dorela

Mihrije Braha & Naim Abazi - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0