Official Video

Top 200

Mihrije Braha - Veq Ty Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2012

2012-04-06T19:26:54Ne qdo moment veq ty te kujtoj
edhe pse s'dua qe ta pranoj
sa her qe ty te shoh qdo gje ndryshon
ty te dua pran si spo e kupton

Ref:
Veq ty te dua sonte dhe qdo najt
eja me mua mos te pres me gjat
Do ta fali qdo gje sonte vetem ty
veq ti ta kuptosh se per mua je veq ti

Ne qdo moment veq ty te kujtoj
edhe pse s'dua qe ta pranoj
sa her qe ty te shoh qdo gje ndryshon
ty te dua pran si spo e kupton

Ref (2x):
Veq ty te dua sonte dhe qdo najt
eja me mua mos te pres me gjat
Do ta fali qdo gje sonte vetem ty
veq ti ta kuptosh se per mua je veq ti


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...