Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Viti I Ri (Fishekzjarret) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

sot ishte nje dit ebukur
sepse une e pash ne kalendar
ishte nje dit e lumtur
plot me fishekzjarr

kur nena ime me tregoi
se ishte vitiri
mblodha plot dhurata
per shum femij

te gjith me falenderuan
dhe me gezuan
i dhuroja shum lumturi
dhe shum fantazi
dhe i thash urime vitiri
per juve femij

Ky tekst u dërgua nga erona sejdiu dhe altina ymeri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/11/2011


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 1


Mihrije Braha - Viti I Ri (Fishekzjarret)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viti I Ri (Fishekzjarret)".
3. Video është e këngës "Viti I Ri (Fishekzjarret)", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.