Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Hajde Nesër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  37

Këtu ka këngë të mira
këtu ka ritme t’mira
këtu ka vajza t’mira

Këtu kërcehet për çdo natë
dhe dashurohet për çdo natë
nganjëherë dehet për çdo natë

Hajde Hajde neser nesër bebe
Hajde Hajde neser nesër babe
nisu e makinës jepi më shpejtë
nesër do ta kemi takimin e nxehtë

Hajde Hajde nesër neser
Nesër jemi esëll
vend më t’bukur n’hartë ti nuk gjenë
se këtu ti zemrën e ke


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimMihrije Braha
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Mihrije Braha - Hajde Nesër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nesër".
3. Video është e këngës "Hajde Nesër", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0