Live Video

Mihrije Braha - Ti Zemra Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2014

2014-12-06T16:41:59

Këngë e albumit:

"Dhimbje E Mall"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Zemra Ime" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vesa Luma. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.

Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy

Ref. 2x:
Ti, zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty.Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...