Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mihrije Braha - Sonatë, Rrugës E Trishtuar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/11/2015

2015-11-16T13:30:13+00:00

Këngë e albumit:

"Dhimbje E Mall"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonatë, Rrugës E Trishtuar" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet