Audio

Mihrije Braha - Na Qeli Prap Thana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2015

2015-11-16T14:30:13

Këngë e albumit:

"Dhimbje E Mall"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Qeli Prap Thana" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Na qeli prap thana o
Djalin e pret nana x2

Djali qe sa vjet e o
Ka shku ne gyrbet e
Shpirt o shpirti i dades o
O e o shpirt o shpirt i dades o

U djegsh o gyrbet e o
Qe na lae shkret x2

Kur me lae vetem o
M'mbeti kryet mbrapa
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o

M'la nuse t're o
M'bane grue t've x2

Po qaj e lotoj e o
Medet s'un duroj e
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o x2Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...