Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Zemra Me Plasi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Ishte Dite Me Shi Tetori
Gjethet Sa Fillun Me Ra
Ate Dite Shum Te Prita
E Ti S'Erdhe Ma. Thojshe
Ti Vdes Per Mua Thojshe
Se Kurr S'Te La Ike Me
Le Vetem Zemren Ma Ke Qa

REFRENI

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me
Le

TEKSTI DY

Po Te Pres Edhe Ne Endrra
Syte E Mi Rrjedhin Lot Me
Vrau Dashuria O I Madhi Zote
. Lulet Lulet Mo Nuk Celin
Edhe Gjethet Jan Tuj Ra Po
Ti Me Tradhtove Dashuri S'Ka
Mo

REFRENI DY

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me Le

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me Le


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Mihrije Braha - Zemra Me Plasi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Me Plasi".
3. Video është e këngës "Zemra Me Plasi", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0