Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Si Cigaren E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017

Komente

Asnjë Koment

20/04/2017

2017-04-19T23:00:00+00:00Me shkatrrove si stuhija e fort ..??

te kujtohen fjalt e mija- smuj me dasht ni tjeter.

PreRef: 2x
[Shum e leht per ty,
per mu shum e ran- tjeterkujt Zemren me ja dhan.]

Ref:
[Si cigaren e fundit me fike,
si cigaren e fundit dhe ike- tiiiii
kurr sme paske dasht.
Si cigaren e fundit me fike,
si cigaren e fundit dhe ike.
kujt i kom besu ne fund e pash.]


U merzita, teper qava- por nuk u mallkova.
Nuk e prita qe vjen ndarja,
nuk e meritovaaa.

PreRef: 2x

Ref:


Ky tekst u dërgua nga ju kisha tregu ama tani ma boni krejt add
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet