Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Naim Abazi - Ç'ka Kisha Bë Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kenga na i bashkoi zemrat
Me ty jeta mu ndreq
-E sot bashke na permenden emrat
E kurre veç e veç (2x)

Ishe ti
Je ti
E do mbetesh ti
E vetmja, perjetshmja dashuri

-Çka kisha ba pa ty s'e di
Çka kisha ba pa ty
Nji jete plot dashuri
Ma dhurove ti (2x)

Jeta pa ty si do ishte
S'dua kurre ta mendoj
-Kishe ti krejt çka zemra kishte
Zoti na bekoi (2x)

Ishe ti
Je ti
E do mbetesh ti
E vetmja, perjetshmja dashuri

-Çka kisha ba pa ty s'e di
Çka kisha ba pa ty
Nji jete plot dashuri
Ma dhurove ti (3x)


Ky tekst u dërgua nga Flavia Laloshi

Mihrije Braha & Naim Abazi - Ç'ka Kisha Bë Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ka Kisha Bë Pa Ty".
3. Video është e këngës "Ç'ka Kisha Bë Pa Ty", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0