Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrija, Lora & Sinkoppa - Kalle Vllau Jon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lora Braha

Më Shumë Nga

Sinkoppa

03/01/2020

2020-01-03T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Vllau Jon" kënduar nga Mihrija, Lora & Sinkoppa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrija, Lora & Sinkoppa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet