Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha & Bajram Dobra - Netet E Gjata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Netet E Gjata".
3. Video është e këngës "Netet E Gjata", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mihrije Braha & Bajram Dobra - Netet E Gjata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/01/2020

2020-01-03T14:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Netet E Gjata" kënduar nga Mihrije Braha & Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Taulant Ajvazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

U largove ti nga un
Netet e gjata i kaloj pa gjum
Netet e gjata per ty mendoj
Pse ti shkove jo se kuptoj

Qe nga dita kur ke shku
Lot e mia skan pushu
Syt e mi per ty po qajn
T'lutem kthehu ndalma vajin

E tash pot lutem me lotet e mia
Ne ty kuptova q'eshte dashuria
Me ty kalova shum t'mira,t'kqija
Kthemi prap ato ditet e mia.

Ref.
E tash pot lutem me lotet e mia
Ne ty kuptova q'eshte dashuria
Me ty kalova shum t'mira,t'kqija
Kthemi prap ato ditet e mia.

Tash po rri ne vetmi
Dua ta di me ke je ti
Dua prap me kan bashk
Pergjithmon ne me u dasht

Ku na humbi ajo dashni
Qe e kishim un dhe ti
Se kujtoj nga ke shku
Vetem loti m'ka m'bet mu.!

Ref x4.
E tash pot lutem me lotet e mia
Ne ty kuptova q'eshte dashuria
Me ty kalova shum t'mira,t'kqija
Kthemi prap ato ditet e mia.Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë