Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Bajram Dobra - Nuk Të Lë Për Dikë Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Edhe netët e ftofta jane pa ty
Perqafimi jone i ngrohte mungon tani
Dua të shpreh une shok nje histori
Per nje vajze qe e dua me gjithe shpirte

Do ta falja ate per dashurin
I penduar zemer thyer jam tani

Nuk te le per dike tjeter
Sdo te jesh dashnia e vjeter
Nuk e humbi dike te qmuar kurre
Nuk te le per dike tjeter
Sdo te jesh dashnia e vjeter
Ah dashni dashnia vjeter

Nuk e thyj premtimin
Qe ta kam dhane
Qe veq vdekja
Tna ndaj ne pergjithmone

Do te jepja dhe jeten
Te jem me ty
Premtimin se thyem
Ne te dy

Do ta falja ate per dashurin
I penduar zemer thyer jam tani

Nuk te le per dike tjeter
Sdo te jesh dashnia e vjeter
Nuk e humbi dike te qmuar kurre
Nuk te le per dike tjeter
Sdo te jesh dashnia e vjeter
Ah dashni dashnia vjeter


Ky tekst u dërgua nga PerlaMihrije Braha & Bajram Dobra
Publikimi: 05/03/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: MProduction


Mihrije Braha & Bajram Dobra - Nuk Të Lë Për Dikë Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Të Lë Për Dikë Tjeter".
3. Video është e këngës "Nuk Të Lë Për Dikë Tjeter", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 1