Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Prapashtica, Nada Gjyriqi & Flora Gashi - Me Ke Dal Ne Penxhere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flora Gashi

Më Shumë Nga

Nada Gjyriqi

31/12/2015

2015-12-31T13:59:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ke Dal Ne Penxhere" kënduar nga Mihrije Prapashtica, Nada Gjyriqi & Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Hoxha - Me Ke Dal Ne Penxhere

I
O me ke dal ne penxhere
Ke hap krahet si pata x2

Seç ma ben me isharet
Me ato leshrat e gjata x2

Jarinaninaninaninani hopa

Seç ma ben me isharet
Me ato leshrat e gjata x2

II
O goca me shamine e kuqe
Me ato vetlla si gajtan x2

Goca me buzen e kuqe
Lala iu befsha kurban x2

Jarinaninaninaninani hopa

Goca me buzen e kuqe
Lala iu befsha kurban x2

III
O goca me naze çpo vika
Shtati i saj porsi selvi x2

Ne mes faqesh ka dy pika
Seç mi lujti mendt e mija x2

Jarinaninaninaninani hopa

Ne mes faqesh ka dy pika
Seç mi lujti mendt e mija x2.

Sazani I Times - Me Ke Dal Ne Penxhere

I
O me ke dal ne penxhere
Ke hap krahet si pata x2

Seç ma ben me isharet
Me ato leshrat e gjata x2

Jarinaninaninaninani hopa

Seç ma ben me isharet
Me ato leshrat e gjata x2

II
O goca me shamine e kuqe
Me ato vetlla si gajtan x2

Goca me buzen e kuqe
Lala iu befsha kurban x2

Jarinaninaninaninani hopa

Goca me buzen e kuqe
Lala iu befsha kurban x2

III
O goca me naze çpo vika
Shtati i saj porsi selvi x2

Ne mes faqesh ka dy pika
Seç mi lujti mendt e mija x2

Jarinaninaninaninani hopa

Ne mes faqesh ka dy pika
Seç mi lujti mendt e mija x2.
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Prapashtica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet