A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Mik - UFO


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/10/2019

2019-10-03T12:58:04

Këngë e albumit:

"Young Shqipe""UFO" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Mik.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Mik i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ema Smajli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kam imazh dhe makijazh
Kam dhe tatuazh
Romobil
Në mobil një mesazh
Hall o hall
Qielli i madh
S’ka veç një planet
Larg diku, s’di se ku
ka jetë

Kam zaval, nga një mal
Çohet në signal
S’ateron n’stacion
Si avion
S’është ari as gjeni
Maby është ET
Nuk kam frikë
eja shok i ri

ref(2x)

Do t’njoftohemi
Do t’përqafemi
UFO, UFO zbrit në tokë
Se s’do t’përlahemi
Dorën do ta shtrij
Askush s’do të t’tallë
UFO, UFO zbrit në tokë
Se nuk të duhen shkallë

Kam imazh dhe makijazh
Kam dhe tatuazh
Romobil
Në mobil një mesazh
Hall o hall
Qielli i madh
S’ka veç një planet
Larg diku, s’di se ku
ka jetë

Kam zaval, nga një mal
Çohet në signal
S’ateron n’stacion
Si avion
S’është ari as gjeni
Maby është ET
Nuk kam frikë
eja shok i ri

ref(3x)

Do t’njoftohemi
Do t’përqafemi
UFO, UFO zbrit në tokë
Se s’do t’përlahemi
Dorën do ta shtrij
Askush s’do të t’tallë
UFO, UFO zbrit në tokë
Se nuk të duhen shkallë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019