Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mika - Your Sympathy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Running out of breath
Chasing down the big parade,
Rising up my hand,
Thought I'd beg the marching band to play, for me
All of these illusions,
They really mean the world to me, me

Don't make me out to be this helpless child of misery,
Maybe love is what I need
But not your sympathy

In and out of space,
I'm always somewhere in between,
I try to make commands
But instead I make a mess of things, for me

I try paint by numbers,
But nothing's black and white to me

Don't make me out to be this helpless child of misery,
Maybe love is what I need
But not your sympathy

Nothing and no one can make your lies the truth, and no one can stand inside your shoes but you

Don't make me out to be this helpless child misery,
Maybe love is what I need
But not your sympathy
But not your sympathyNuk kemi video për këtë këngë.


Mika
Publikimi: 01/01/2007


Mika - Your Sympathy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Your Sympathy".
3. Video është e këngës "Your Sympathy", por nuk këndohet nga Mika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mika:


Komente 0