Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mika - Overrated Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Would you hate me
if I stuttered?
Would you make me
walk out of the door?
Are you worried
to discover
all the things about me
you don't know?

Keep me, keep me,
keep me, and keep me...

Overrated, overrated,
I'm jaded in this God damn world.
Overrated, overrated-
long enough to keep me.

And discover
Can't you see my life
as something more?
And paint me
in a color
you swear you've never seen before..

Keep me, keep me,
keep me, and keep me...

Overrated, overrated,
I'm jaded in this God damn world.
Overrated, overrated-
long enough to keep me..

In this state of grace,
in this perfect place
where you see me
in unreality...

Please keep me, keep me,
keep me, and lead me...

Overrated, overrated,
I'm jaded in this God damn world.
Overrated, overrated-
long enough to keep me ...Nuk kemi video për këtë këngë.


Mika
Publikimi: 01/01/2007


Mika - Overrated
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Overrated".
3. Video është e këngës "Overrated", por nuk këndohet nga Mika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mika:


Komente 0