Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mikea është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 31 Gusht 2018, Mikea & Xhensila publikojnë videoklipin "Zemer". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel. Më datë 14 Maj 2019, Mikea publikon videoklipin "Insta". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Xhesuida

Gresa Hoxha

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Albina Sinani

Era Saraçi

Erika Ahmeti

Tags: Mikea


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet