Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikeb - Hot Gal (Feat. Kamali & Alboman)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

part 1
You know who`s back back
Mikeb n`ket track track
Jom ka t`shoh se je kam sheh
Me sy po t`njek t`njek
you look so hot gal
make it ,brake it , shake it
come one lil mama
miley cyrus ta kish bo
ti je big mama
kshtu qe drop it on the floor
tonight mos u nal gal
thoben qysh e dridh
you look so fucking hot gal
drop it on the floor
tonight mos u nal
thoben qysh e dridh …
Mikeb
Featuring: Kamali
Publikimi: 08/03/2014
Festivali: Top Fest 11


Mikeb - Hot Gal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot Gal".
3. Video është e këngës "Hot Gal", por nuk këndohet nga Mikeb.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mikeb:


Komente 0