Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikel Elmazi - O Roma  (Feat. Geni Nishtulla & Albert Sula)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Geni Nishtulla

Muzika & Teksti:

Mikel Elmazi

Orkestrimi:

Albert Sula

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Geni Nishtulla

Featuring

Albert Sula

03/08/2019

2019-08-03T21:05:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Roma" kënduar nga Mikel Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mikel Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Mikel Elmazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet