Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikel Elmazi - Sa Shume Te Dua (Feat. Geni Nishtulla)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa shum e dua jo nuk e besoj
Mendjen dhe shpirtin ma ka marr ajo 2X
Nga zemra se largoj
Shum e dashuroj
Me tjeter jo se ndrroj

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poli

Se di pse ajo zemren ma vret
Kur "I BUKRI IM" me therret
E du e dua shum ate 2X
Dalngadal per ate po tretem

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poli


Ky tekst u dërgua nga __SAMANTAA__Mikel Elmazi
Featuring: Geni Nishtulla
Publikimi: 30/10/2019
Muzika: Mikel Elmazi
Teksti: Mikel Elmazi & Geni Nishtulla
Orkestrimi: Mikel Elmazi


Mikel Elmazi - Sa Shume Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Mikel Elmazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mikel Elmazi:


Komente 0