Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikel Elmazi - Territoriale Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Territoriale
Ti shkatron vendin je si panda kafshe ekzotike africana.
Territoriale si luana kafshe ekzotike afrikana
Territoriale si luana kafshe ekzotike afrikana.
Ti shkaterron vendin je si panda kafshe ekzotike afrikana(x2)
(Kafshe ekzotike afrikana)

Ty tpelqen ty loja erotike ti je bombastike,territoriale kurr su nale zemren ma kale.(x2)
Territoriale si luana kafshe ekzotike afrikana(x2)
Ti shkaterron vendin je si panda kafshe ekzotike afrikana(x2)


Ky tekst u dërgua nga StelaMikel Elmazi
Publikimi: 14/07/2021
Muzika: Mikel Elmazi
Teksti: Mario Laze
Orkestrimi: Mikel Elmazi
Video Produksioni: Frame Company Albania
Sound & Records: Marley
Sax: Silvio Vasili
Director: Don EnioMikel Elmazi - Territoriale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Territoriale".
3. Video është e këngës "Territoriale", por nuk këndohet nga Mikel Elmazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mikel Elmazi:


Komente 0