A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Dibra E Madhe 
  • Age:
  • 33
BIOGRAFIA: Miki is a popular singer. Emri i kengetarit i njohur me nofken Miki eshte Mirsad. Ka shum pak koh qe eshte martuar dhe ka 1 vajze. Ai me deshiren e tij te madhe per kengen tallava filloi karrieren e tij, por per momentin esht i njohur brenda Dibres. Më datë 20 Dhjetor 2013, Zana Paloja publikon videoklipin "Kam Ra Ne Hall", në bashkëpunim me Miki. Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Terror A.K.A Shkupi

Baggeri

Ylker Baliu

Ylber Idrizi

Qendrim Lutfiu

Elvir Hasani

Aurel Amzai

Shpresim Zylbehari

Papushi

Nani-Style


Tags: Miki, Mirsad

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019