Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miki
  • Vendlindja:
  • Dibra E Madhe 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Miki është këngëtar i njohur. Emri i kengetarit i njohur me nofken Miki eshte Mirsad. Ka shum pak koh qe eshte martuar dhe ka 1 vajze. Ai me deshiren e tij te madhe per kengen tallava filloi karrieren e tij, por per momentin esht i njohur brenda Dibres.

Më datë 20 Dhjetor 2013, Zana Paloja publikon videoklipin "Kam Ra Ne Hall", në bashkëpunim me Miki. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet