Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikki - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- I -
Me Fal, te lutem
Ndoshta vetem nuk jeee
Nuk pres
Te me duash
As kjo keng te te kthej

Ty te flas kam nevoj
Dhe pse veten lendoj
Por nuk dua tja di
Ende prap te mendoj
Dhe harroj teee t harroj
Ti se diii
x REFRENI x

Sa nje oqean i kisha dhimbjet
Thell ne shpirtin tim
Nuk mundem ta fshi un lotin brenda
Syve t miii (2x)
- II -
Ti sjell, me eren fjalet qe nuk i thaam
Me sjell nje shiii ta shuaj kete mall

Te te flas kam nevoj
Dhe pse veten lendoj
Por nuk dua tja di
Ende prap te mendoj
Dhe harroj teee t harroj
Ti se diii

x REFRENI x

Sa nje oqean i kisha dhimbjet
Thell ne shpirtin tim
Nuk mundem ta fshi un lotin brenda
Syve t miii (2x)


Ky tekst u dërgua nga Desar Ê KllogjeriMikki
Publikimi: 14/03/2021
Muzika: Alsked Rrenja
Orkestrimi: Natti
Teksti: Mikki & Rei
Video Produksioni:nmusic
Directed: Ardita ShehuMikki - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Mikki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0