Mikrofoni I Artë 2005

Mikrofoni I Artë 2005
TV: Vizion+
Radio: Radio +2

ÇMIMI I PARE

Besa Kokëdhima - Zonja dhe zotërinj


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Mikrofoni I Artë 2005 (Tekste & Video)


Komente 0