Më mbaj mend (për 1 muaj)

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Kosoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kosove vendi im i bukur
nuk te lam kur te vetmuar
dot vijn nje dite dhe te tjeret x2
kur prap dot jemi te lumtur.

Ne ty u rittem the u trashiguam x2
lumin tand jeta jon rolly
Kosove kur ty t`kam braktisur
shumicen gurbeti naj mori.

Gezohu gezohu kosova ime e dashur x2
se koha po vjen po vjen me liri
kan me ardh nje te gjith dhe te tjeret
e jona je ke qen dhe dot jesh
kosova kosova ime e dashur.

Ky tekst u dërgua nga SamirFeaturing: Mahmut Ferati
Publikimi: 01/12/1985


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosoves".
3. Video është e këngës "Kosoves", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:


Komente 0