Më mbaj mend (për 1 muaj)

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Vala Valen E Terheq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ja ja fjala qe me tha,
Fjala e saj ka dhimbje te medha.

Mos me duaj tash e tutje,
Mos me duaj dhe me pas.

2x
Si je qysh, si ta qaj
Tvetmen zemer ta qaj ndysh.

Edhe pika qe me ra,
Qe me ra e qe me vrau.

I ra gurit dhe e qau,
I ra drurit dhe e thau.

2x
I ra zemres e duroj,
E duroj e nuk qau.

Ja ja Valet neper Deti,
SE si shkojn e si vin.

3 x
Vala Valen e terheq,
Zemra Zemren e rremben.

Ky tekst u dërgua nga Nora 1996Featuring: Mahmut Ferati
Publikimi: 01/12/1985


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Vala Valen E Terheq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vala Valen E Terheq".
3. Video është e këngës "Vala Valen E Terheq", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:


Komente 0