A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - M'erdh Një Letër  (Feat. Baki Bakiu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2014

2014-04-26T13:32:30

Featuring

Baki Bakiu

Më Shumë Nga

Mahmut Ferati


O m'erdh një letër nga kosova
M'erdh një letër nga kosova
hajde djalo se t'harrova
o hajde djalo se t'harrova

T'ka harrue nana shkrete
o T'ka harrue nana shkrete
qysh se shkove ne gurbete
o qysh se shkove ne gurbete

Hajt t'shkojm o ne Prizrenë
o Hajt t'shkojm o ne Prizrenë
se adje kem t'bukerin vënde
se adje kem t'bukerin vënde

hajt t'shkojm o ne Prishtinë
hajt t'shkojm o ne Prishtinë
o se adje be e kem lan rininë
o se adje be kem lan rininë

Hajt t'shkojm o n'Ferizaj
o hajt t'shkojm o n'Ferizaj
shkojm adje te pina qaje
o shkojm adje te pina qaje

o hajt te shkojm o ne Tiranë
e hajt te shkojm o ne Tiranë
se adje e kem babë e nanë
o se adje e kem babë e nanë

Hekim vallen te vallzojmë
hekim vallen te vallzojmë
at dheun tone mos ta harrojmë
o at dheun ton mos ta harrojmë


Ky tekst u dërgua nga  argjend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019