Më mbaj mend (për 1 muaj)


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Bilizik Në Dorë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilizik Në Dorë".
3. Video është e këngës "Bilizik Në Dorë", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Bilizik Në Dorë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/1985

1985-12-11T16:15:26+00:00Bilizik ne dore bilizik ne dore 2x
E mora drapnin e shkova me korre 2x
Korrem sa korrem oh dola me pushue 2x
Hajde more burr se kam diqka met kallxue 4x
Se qat nanen tane smuj oh me durue 2x

Hina ne mutfake ti laj enet oh 2x
Hini nana jote mqelloj shtrembet oh 2x
Hina ne mutfak ti bej punet oh 2x
Hini nana jote tu i hek hunet oh 2x

Edhe kur u shtrihe vjehrra per me vdek 2x
Mora ja shtrova nja tre dyshek 2x
Edhe tre dyshek, tre jorgana oh 2x
I vesha teshat e rana ohh 2x


Ky tekst u dërgua nga Engjell 06
Më Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë