Më mbaj mend (për 1 muaj)

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Knon Bylbyli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Knon bylbyli o hoooooo
dardh me dardhe eeeeeheee
knoma kangen djalo sa tjem gjalleee
knoma kangen djalo sa tjem gjalleee

oo bylbyloohooohoooo
luum bylbyleeeheee
a ma smajep mor liren trandofile
a ma smajep mor liren trandofile

Knon bylbyli ohoooohoooooo
deg me degeeeeeheeeeeee
knoma kangen djalo sa skam vdeke
knoma kangen djaloo sa skam vdekeee


Ky tekst u dërgua nga Fatbardh Musliu

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Knon Bylbyli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knon Bylbyli".
3. Video është e këngës "Knon Bylbyli", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:


Komente 0