Më mbaj mend (për 1 muaj)


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Moj E Mira N'ato Shpate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira N'ato Shpate".
3. Video është e këngës "Moj E Mira N'ato Shpate", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Moj E Mira N'ato Shpate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Mahmut Ferati

Teksti:

Milaim Mezini

Komente

Asnjë Koment

03/12/1988

1988-12-03T20:35:34+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira N'ato Shpate" kënduar nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Mahmut Ferati
Teksti: Milaim Mezini
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ylmize Tafallari. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O moj e mira ne ato shpate
o mir mi gajte nanes sate

o me betere me zanate
o me te mira e tabiate

o je e mire per hyzmecare
o per zotni e pashallare

o trupi yt moj shtat selvie
o kurr se la moj pa te marr ty eMë Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë