Më mbaj mend (për 1 muaj)


Milaim Mezini - Sadik Bega Zemër Prush

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sadik Bega Zemër Prush".
3. Video është e këngës "Sadik Bega Zemër Prush", por nuk këndohet nga Milaim Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Milaim Mezini - Sadik Bega Zemër Prush  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Milaim Mezini

Orkestrimi:

Arti Rec

Komente

Asnjë Koment

27/09/2014

2014-09-27T11:27:29+00:00koha shkon po vjen liria,e thot kanga qiftelia historiii o ntel tflautes,deri ktu deri ktu weq permes fushes .
thot sadiku burri i beses deri kur me litar tshpreses nerodime,ferizaj weq ni emer asht murtaj hej sadik bega zemer prush thot dy jet si ka askush ,ajo e ka weq ni qmim per flamur e per bashkim .komandant me ty krenohem kur flet ti malet bashkohen se jezerci e ka tradit hej me barut hasmit mej prit .

kur sadiku fron ka dal ,kush i gjall smunet me nal thrret dritonin more hejj kurr per gjaall shpinen sta kthej ,deshmitar esht perendia se tpart gjithmon na kan msu lufte e ndarsem shkojm tuj knu ... e shikoj qiellin ka maj kur me than se ra murtaja nuk di veten si ta mbaja pall per balll ky trim besniku heriokisht bie sadiku ne slivoven e perflakur ran dy tempujj te pergjakur pavdeksia fat u solli me ra bashk te mic sokoli hejj sadik bega zemer prush thot dy jet si ka askush ajo e ka weq ni qmim per flaumr e per bashkimm komandant me ty krenohem kur flet ti malet bashkohen se jezerci e ka tradit me barut hasmit mej prit .


Ky tekst u dërgua nga Laureta bega
Më Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet