A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Milaim Mezini - Komandant Adem Jashari


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2014

2014-11-27T15:44:44

Muzika & Teksti:

Milaim Mezini

Orkestrimi:

Artan Mezini (Arti Rec)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Komandant Adem Jashari" kënduar nga Milaim Mezini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Milaim Mezini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Diana Ruci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Komandant Adem Jashari
ne balle me U.C.K-ne
djemte tane prej luftetari
si Azemi e Shota bene

Ashtu si trimat ne kohe
dhimbja e shpirtit i mblodhi
barbariznit i thane Jo
si Isa e Mic Sokoli

U.C.K.-ja do fitoje
se mbron truallin e vete
thirrja e saj ne na bashkoje
si Shqiptaret e verteteMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019