Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Mili - Sonte Krejt Ka Me U Kall  (Feat. Alma)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/06/2006

2006-06-16T23:00:00+00:00

Featuring

Alma

Pjesëmarrëse në

Polifest 2006Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Krejt Ka Me U Kall" kënduar nga Mili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet