Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mili - Kthehu Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Mili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mili - Kthehu Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/09/2013

2013-09-17T17:19:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu Ti" kënduar nga Mili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Jola Puci - Kthehu Ti

Syte e tu une i kujtoj
cdo shikim me ledhaton
nga te sillem e nga te shkoj
vec ne ty une po mendoj
nate per nate te enderroj
floket e tu i ledhatoj

REF.:
Kaluan jave e kaluan muaj
kerkon zemra qe ti thuash
te lutem o kthehu ti
zjarri im me merr tani

Me mungojne puthjet e tua
lutja loti seshte per mua
foli zemres si di ti
shikom ne sy mos mbaj meri
nate per nate te enderroj
floket e tu i ledhatoj

REF.:
Kaluan jave e kaluan muaj
kerkon zemra qe ti thuash
te lutem o kthehu ti
zjarri im me merr tani

Andin Randobrava - Kthehu Ti

Ne kete dhome jam vetem,
Mendjen tek ti e kam
S'po e njoh me veten
Pse me le moj xhan
Kujtimet per ty
Me mundojne cdo nate
"A thua" - e pyes veten- "Pse jam aq pa fat?"
Tash pikon ky lot nuk ndalet
A thu gabimi im do t'falet
T'lutem kthehu ti
Aahh, kthehu ti
Rrjedh si lume e me nuk ndalet
A thu gabimi im do'tfalet
Mos me le n'vetmi, mos me le n'vetmi
Aahh, Kthehu ti.. kthehu ti

Blacklion:

Edhe nje fjal jam ka e pres me mall,
jam ka e pres me jet perpara me m'ndal,
me ja pa ftyren e saj sa embel kur buzqesh
ajo o e vetmja qe e kam thirr princesh
dit po shkojn e kujtimet vec po vrasin
kuptomi ndjenjat, kupto ket djalin
kujtoje veten n ato momentet e rastit
realitet ma fale jeten e dashnin ja le fatit
s'u kon e shkrume me kon na t'dy bashk
amo dasnia jote m'ka prek deri n'nasht
isha i fort vlla a thu se nuk jom thash ?
me vetdije t plot ma t'miren e lash
gabimet qe bona i mallkova per ton jeten
te ti e preka sfiden qe ma shpalosi t'verteten
ky nuk o tekst kjo o verep qe nuk tretet
me shpirt thuhet me zemer ndjehet
Tash pikon ky lot nuk ndalet
A thu gabimi im do t'falet
T'lutem kthehu ti, kthehu ti
Rrjedh si lume e me nuk ndalet
A thu gabimi im do'tfalet
Mos me le n'vetmi, mos me le n'vetmi
Kthehu ti.. kthehu ti.. te lutem
...

Ne kete dhome jam vetem,
Mendjen tek ti e kam
S'po e njoh me veten
Pse me le moj zog
Kujtimet per ty
Me mundojne cdo nate
"A thua" - e pyes veten- "Pse jam aq pa fat?"
Tash pikon ky lot nuk ndalet
A thu gabimi im do t'falet
T'lutem kthehu ti
Aahh, kthehu ti
Rrjedh si lume e me nuk ndalet
A thu gabimi im do'tfalet
Mos me le n'vetmi, mos me le n'vetmi
Aahh, Kthehu ti.. kthehu ti
........

Problemi - Kthehu Ti

Hyrja:ti e di pa ty sjetoj,,nat e dit po te kerkoj te lutem kthehu ti te lutem kthehu ti (1her)

PJESA 1--Zemer sjena bashk ma faji asht jetim,,tkam than mfal dhe sa her kam ba gabim,,po ti kurr si ke pranu faljet qe tkam kerku,,cdo fjal qe mke than mu shume mka lendu,,sjena bashk ma une e shoh boten bardh e zi,,shoh femra perdit po asnji nuk asht si ti,,munohem met harru ti e di qe smundem dot,,kujtoj imazhin tan direkt mbjen nje pik lot,,isha msu me ty fundin kurr se kam menu,,problemet ti kam zgjidh sa her mi ke kerku,,per ty baj gjithcka si me qen telenovela,,une e di qe nuk me ndrron me halila e ezela,,pa ty nuk jetoj po mduket se mbijetoj,,pa ty edhe dielli nuk i ka rrezet njesoj,,ti je sweet cdo moment ti shkelqen,,edhe ajri qe e marr pa ty ska oksigjen,,

refreni: ti e di pa ty sjetoj,,nat e dit po te kerkoj te lutem kthehu ti te lutem kthehu ti,, (2 her)

PJESA 2--mkujtohet momenti i par kur ta pash ftyren,,e kisha tveshtir por e gjeta menyren,,me ta shpreh ate qe ndjej per ty fjalt e mia kishin vlera,,po ja qe vjen momenti qe cdo fjal e mori era,,ku mbet ai perqafim qe direkt ma ke dhan,,ku mbet ajo fjal problem kurr skam met lan,,ti e din qe cdo gabim ta fala,,kisha shum pengesa po kurr nuk u nala,,vazhdova at rrug tveshtir qe mcoj tek ti,,ja dola se si as vet tash se di,,nuk zgjati aq shume sa e kisha imagjinu,,nuk arrij me besu se prej meje je largu,,tkam kerku aq shume po nuk ja dola,,kam nejt net pa gjum prap me ty nuk fola,,princesh sa her tkesh nevoj per mu Problemin e ke ktu mjafton mem kerku

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet