Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mili - Sonte O Shoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte O Shoke".
3. Video është e këngës "Sonte O Shoke", por nuk këndohet nga Mili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mili - Sonte O Shoke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/02/2010

2010-02-16T13:59:49+00:00sonte o shok , ma ofroni goten se ajo me beri ta mallkoi gjith boten sonte mbushni gotat deri ne agim drithe vasho shtatin veq per shpirtin tim e tio djal me klarine__t ndizma ket zemer te shkret oj gitar ti mos pusho sonte tjetrin ajo po e do shok a me ndihmoni ti harroj krejt hallet le't ndihet tupani edhe mos te ndalet sonte ajo tjerin po e ledhaton e zemra ime e mjera po qan e po vajton::::e zemra ime e mjera po qan e po vjaton


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë