A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Mili - Ndjej Mall


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2008

2008-10-23T21:45:53

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjej Mall" kënduar nga Mili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...