Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili - Up In The Air Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

vllzojm kete naaaaaaaaat
ti mos u ndal
jeto jeeeet e mos pushooooo
sonte eshte nata jon nata jo
let festojm hiq pa ndal

Up in the air
up in the air
losin your minde baby
like you dont care


Ky tekst u dërgua nga toniMili Sallauka
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2013
Festivali: Top Fest 10


Mili - Up In The Air
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up In The Air".
3. Video është e këngës "Up In The Air", por nuk këndohet nga Mili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:


Komente 0