Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Mili - Akull Dhe Zjarr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

07/04/2014

2014-04-07T10:19:31+00:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Akull Dhe Zjarr" kënduar nga Mili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet