Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili Sallauka - Animal Party  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/11/2014

2014-11-08T19:09:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Animal Party" kënduar nga Mili Sallauka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili Sallauka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet