Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili - Bia Bia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Une Nuk Mund Ta Dija Qe Me Ty Un Sot Do Flija
Zemren Sec Ma More E Po Du Me T'ardh Te Shpia

Bia Bia A Play Got Me Show Ya Go x4

Si Ti Nuk Eshte Asnje Ne Kte Nate
Bone Nje Hap E Hap Do Ma Ndal

Afer E Ta Preki Trupin Tend
Te Shijoj Un Cdo Moment Hic Pa U Nal

Une Nuk Mund Ta Dija Qe Me Ty Un Sot Do Flija
Zemren Sec Ma More E Po Du Me T'ardh Te Shpia x2

Bia Bia A Play Got Me Show Ya Go x4

Du Jeten Me Shiju Me Ty Un
Dhe Krejt Me I Provu Na Dy

O Sa Shume Ti Mu Po Mkall
Kur Po Dridhesh Pa U Nal x2

Une Nuk Mund Ta Dija Qe Me Ty Un Sot Do Flija
Zemren Sec Ma More E Po Du Me T'ardh Te Shpia x2

Bia Bia A Play Got Me Show Ya Go x5


Ky tekst u dërgua nga  EnNiiMili Sallauka
Publikimi: 10/02/2015
Festivali: Top Fest 12


Mili - Bia Bia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bia Bia".
3. Video është e këngës "Bia Bia", por nuk këndohet nga Mili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:


Komente 0