Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mili - Te Kam Xhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Xhan".
3. Video është e këngës "Te Kam Xhan", por nuk këndohet nga Mili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mili - Te Kam Xhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/06/2017

2017-06-03T15:00:05+00:00Te kam xhan

You make me so happy aja aja aja
Sa here t'kam pran veti aja aja aja
Une ta fali ty dashnin
Eti menen mos ma rrit
Ta fali ty kete shpirt
Dashurin pa mbarime

Une ty te kam shpirte
Une ty te kam drite
Une ty te kam xhan
Une ty te kam drite eeeee

Sa ma larg sa ma larg
Ti je
Sa ma larg sa ma larg
Ti jee


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet