Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Mili Sallauka - Bukuri Shqipetare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/11/2017

2017-11-20T18:00:04+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Joniad BanushiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuri Shqipetare" kënduar nga Mili Sallauka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili Sallauka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet