Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili Sallauka & Qershore Tafallari - Çka M'ka Syri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Qershore Tafallari

24/11/2018

2018-11-24T17:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çka M'ka Syri" kënduar nga Mili Sallauka & Qershore Tafallari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mili Sallauka & Qershore Tafallari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet